معرفی امکانات ماژول فیلد های اطلاعاتی نرم افزار crm پیام گستر

معرفی امکانات ماژول فیلد های اطلاعاتی نرم افزار crm پیام گستر

در این پست به معرفی ماژول فیلد اطلاعاتی در نرم افزار crm پیام گستر می پردازیم.

اطلاعات ارزشمند ترین دارایی یک کسب و کار می باشد. ما همیشه به دنبال کسب اطلاعات بیشتری از مخاطبان و مشتریان مان می باشیم تا شناخت بهتری نسبت به آنها پیدا کنیم. نرم افزار crm پیام گستر با آگاهی از این ضرورت، قابلیت سفارشی سازی فیلد های اطلاعاتی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان خود را فراهم نموده است.

با استفاده از ماژول فیلد اطلاعاتی و قابلیت شخصی سازی نرم افزار crm پیام گستر توان  بانک اطلاعاتیِ جامع و کاملی از مخاطبان تهیه نمود و متناسب با نوع فعالیت و سیاست رفتاری با آن ها تعامل داشت. اضافه نمودن این فیلد های شخصی روی پرونده مخاطبان می تواند کمک قابل توجهی به استفاده بهتر و حرفه ای تر از نرم افزار crm پیام گستر، متناسب با فعالیت های کسب و کار شما نماید.

به عنوان مثال می خواهیم علاوه بر فیلد های موجود در پرونده اطلاعاتی، فیلد جدید دیگری به عنوان “تاریخ ازدواج” اضافه کنیم. برای این کار کافی است از طریق منوی تنظیمات، فیلد مورد نظر را انتخاب و به نرم افزار خود اضافه کنیم.

نکته مهمی که در ساخت فیلد های اطلاعاتی جدید وجود دارد این است که شما نوع و جنس فیلد را با توجه به نیاز خودتان انتخاب می کنید. مثلا فیلد جدید از جمله تاریخ، چک باکس، عدد، متن و … باشد. حال می توانید این فیلد را بر روی پرونده مخاطبان داشته باشید و بر اساس نیاز آن را تکمیل نمایید.

ویژگی  مهم دیگر ماژول فیلد اطلاعاتی در نرم افزار crm پیام گستر، امکان استفاده از فیلد در قسمت های مختلف با توجه به نیاز شماست. شما می توانید با استفاده از این فیلد در پرونده ها جستجو نمایید یا در گزارش گیری بهره ببرید.

از این فیلد های ساخته شده حتی می توان در متن های پیام های ارسالی به مخاطبان در قالب متن (پارامتر) های هوشمند استفاده نمود چرا که ایجاد متن های سفارشی ارتباط بهتر و موثر تری برای شما ایجاد می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *