راهکارهای عبور از بحران اقتصادی کنونی در کسب و کارها

چهارشنبه, 14 شهریور,1397
راهکارهای عبور از بحران اقتصادی کنونی در کسب و کارها

این روز‌ها با توجه به صعود قیمت دلار و جهش آن تا مرز 18.۰۰۰ تومان، رفتارهای هیجانی در بازار ارز ایجاد شده است. این شرایط موجب نوسانات تولید، تجارت و اقتصاد عمومی ایران گشته است. کسب و کارها در شرایط نوسان نرخ ارز نمی توانند برای آینده خود برنامه ریزی نمایند و استراتژی های لازم را تدوین نمایند در واقع این باعث می شود قدرت رقابت پذیری خود را در مقابل رقبا از دست بدهند.

متاسفانه در میان بسیاری از نظراتی که مربوط به افزاش نرخ ارز و فشار بیشتر بر تولید و بازار مصرف بیان شده است، بسیاری از کسب و کار‌ها قدرت و نفوذ خود را در بازار‌های بزرگ جهانی از دست می‌دهند و خیلی زود از بین می‌روند.

ایجاد زیرساخت‌های کسب و کار و انتخاب استراتژی های هوشمندانه یکیاهمیت بسزایی در دستیابی به اهداف و خارج شدن از این بحران دارد‌. در راستای توسعه و تسهیل فضای کسب و کار جهت کنترل وضعیت، انتخاب ابزار کنترلی می تواند راهگشای بهبود وضعیت اقتصادی و برنامه‌های آینده باشد‌.

بر این اساس کسب و کار ساختار یافته راهکار های جدیدی را جهت توسعه اقتصاد سازمانی و اثربخشی هرچه بیشتر سیستم فروش در اختیارتان قرار می دهد که نتیجتا به افزایش درآمدزایی و ثابت ماندن در این بحران اقتصادی می انجامد.

ما در جهت خروج کسب و کار شما از بحران اقتصادی، راهکارهایی را ارائه خواهیم داد که به ایجاد ساختار منظم و یکپارچه کسب و کار شما کمک نماید.

جهت مشاوره رایگان با شماره 02149714 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید


برچسب ها:


تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
ارسال دیدگاهتجربه استفاده از تلفن همراه

تجربه استفاده از تلفن همراه

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
10 مهارت برتر

10 مهارت برتر

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
الگوی خرید

الگوی خرید

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395


Top