{خبر ویژه} بخشنامه افزایش قیمت محصول پیام گستر برای سال 96 ابلاغ شد...

یکشنبه, 17 بهمن,1395
{خبر ویژه} بخشنامه افزایش قیمت محصول پیام گستر برای سال 96 ابلاغ شد...
واحد روابط عمومی پیام گستر- بر اساس روال سالانه، محصول پیام گستر در دوره های یکساله با رشد قیمت در بخش های مختلفش همراه می گردد که نرخ افزایش طبق مصوبه هیئت مدیران در پایان هر سال مشخص خواهد شد.

شنبه گذشته، مدیر بازاریابی و تبلیغات تجارت الکترونیک اول، بخشنامه افزایش قیمت محصول پیام گستر را طی نامه شماره 95 / 1118 به واحدهای ذیربط ابلاغ نمود. ایشان در خصوص این بخشنامه گفتند: " بخشنامه افزایش قیمت سال 96، امسال به همراه یک مستند 3 صفحه ای به مرکز فروش و نمایندگی های سراسر کشور پیام گستر ابلاغ گردیده است و واحدهای ذیربط موظفند طبق بخشنامه، از ابتدای سال خورشیدی آتی، افزایش قیمت مصوب هیئت مدیران را در فرآیندهای فروش خود اعمال نمایند."

همچنین وی در خصوص ابلاغ زودتر از موعد این بخشنامه افزود: " در سال های قبل متقاضیان خرید محصول در ماه های پایانی سال، نسبت به زمان دیر هنگام ابلاغ بخشنامه معترض بوده اند. امسال با عنایت مدیران محترم سازمان، تصمیم بر آن شد که یک ماه زودتر نسبت به ابلاغ بخشنامه سال جدید اقدام کنیم تا متقاضیان جاری نیز، زمان لازم برای برنامه ریزی های مورد نظر را در اختیار داشته باشند."

وی همچنین از واحدهای ذیربط درخواست نمود تا اطلاع رسانی بخشنامه جدید به متقاضیان فعلی را در دستور کار خود قرار دهند.

بخشنامه افزایش قیمت محصول پیام گستر در سال 96
تصویر ابلاغیه

برچسب ها:

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
ارسال دیدگاهتجربه استفاده از تلفن همراه

تجربه استفاده از تلفن همراه

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
10 مهارت برتر

10 مهارت برتر

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
الگوی خرید

الگوی خرید

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395


Top