خبرهای خوب مدیر امور نمایندگان پیام گستر

شنبه, 27 شهریور,1395
خبرهای خوب مدیر امور نمایندگان پیام گستر
 • خانم فتح آبادی لطفا خودتان را معرفی بفرمایید؟

من مهتاب فتح آبادی هستم متولد سال 1364. کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران شمال واحد فنی مهندسی دارم و از سال 92 با پیام گستر همکاری می کنم.
 

 • لطفا از واحد امور نمایندگان برای ما بگویید؟

پیام گستر در حال حاضر جامع ترین نرم افزار CRM کشور است. با توجه به توسعه این نرم افزار در سطح کشور، ما تصمیم گرفتیم نمایندگی هایی در شهرها و استان های مختلف کشور داشته باشیم تا سازمان ها و کسب و کارها راحت تر و سریع تر بتوانند با ما در ارتباط باشند. اولویت ما در حال حاضر، شرکت های بومی و همزبانان ما هستند که بتوانند از امکانات این نرم افزار بهره ببرند؛ ولی این هدف را داریم که به زودی این نرم افزار در خارج از مرزهای ایران نیز مورد استفاده قرار گیرد. همان طور که گفتم با گسترش نرم افزار CRM پیام گستر در سراسر کشور، بسیاری از مشتریان ما در شهرستان ترجیح دادند نمایندگی در شهرهای خود داشته باشند؛ به این ترتیب مشتریان می توانند با توجه به رده نمایندگی منتخب، از امکانات این نمایندگی بهره مند شوند. از این رو این واحد شکل گرفت و خدا رو شکر در حال حاضر ما توانسته ایم نمایندگی های فعالی در بیشتر نقاط ایران داشته باشیم.
 

 • آیا نماینده ها باید آموزش ببینند؟

بله. ما برای نمایندگی ها دوره های آموزشی برگزار می کنیم و به آن ها آموزش می دهیم. همه سعی ما بر آن است که دانش چگونگی استفاده از نرم افزار CRM پیام گستر را به نماینده های خود منتقل کنیم تا آن ها نیز بتوانند نیازسنجی درستی از مشتریان داشته باشند و  اطلاعات درستی را به ایشان منتقل کنند. در تمام واحدهای این شرکت این نگرش وجود دارد که دوست داریم مشتری با نیازسنجی درست و شناخت کامل این نرم افزار را تهیه کند. یکی از برتری های نرم افزار سی آر ام پیام گستر آن است که برخلاف بسیاری از نرم افزارها که مشتری باید کل هزینه را برای کل پکیج پرداخت کند؛ در این نرم افزار، مشتری می تواند آن چه را که نیاز دارد و می تواند در کار خود استفاده کند انتخاب کرده و تنها هزینه آن را پرداخت نماید. با این کار هم مدیریت در هزینه های خود خواهد داشت و هم در استقرار و استفاده از آن. اکنون می بینیم که رویکرد سی آر ام در شرکت های فعال در کشور ما، به سرعت در حال توسعه است. اهمیت دادن به مشتری و نیازهای آن امریست که در سراسر دنیا مورد توجه می باشد و نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری ابزاری هستند که در این راه بسیار کمک کننده است و می تواند به بهبود عملکرد یک سازمان در برقراری ارتباط با مشتریانش کمک کند. ما نیز تلاش می کنیم تا دسترسی به این ابزار را برای تمام سازمان ها در سطح کشور مهیا سازیم.  
 

 • پیام گستر را در یک جمله تعریف کنید؟

از نظر من پیام گستر یک جمله نیست یک دنیاست. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر نرم افزاری است که من دوستش دارم و به نظر من بر خلاف زیاد بودن امکاناتش، خیلی راحت می توان با آن ارتباط برقرار کرد.
 

 • تفاوت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر با سایر نرم افزارهای CRM موجود در بازار از نظر شما چیست؟

در پیام گستر خدماتی وجود دارد که در نرم افزارهای دیگر حداقل به این شکل وجود ندارد. همچنین پیام گستر نرم افزاریست که استقرار متفاوتی دارد؛ چرا که در هسته اصلی شرکت جاری می شود. این نرم افزار با توجه به جامعیت آن می تواند در بخش های مختلف شرکت مورد استفاده قرار گیرد و نیازهای متفاوتی را برآورده سازد. اما وجه تمایز این نرم افزار با سایر نرم افزارهای موجود، در انعطاف پذیری آن به سمت مشتری است. به این معنا که برخلاف بسیاری از نرم افزارها که قابل تغییر نیستند و یا مشتری تغییرات کمی می تواند در آن ایجاد کند در نرم افزار CRM پیام گستر ماژول ها به مشتری تحویل داده می شوند و مشتری می تواند بدون نیاز به حضور تیم پیام گستر خود به تنهایی بدون محدودیت، فرم هایی که می خواهد بسازد، فرایند ها و گردش کاری تعریف کند و در کل نرم افزار را به شکلی که نیاز دارد و می خواهد درآورد.
 

 • خانم فتح آبادی کمی از روند کاری واحد خود صحبت کنید؟

درخواست نمایندگی پیام گستر از طریق تکمیل فرم "درخواست نمایندگی" است که روی سایت پیام گستر قرار دارد. کسانی که نرم افزار CRM را می شناسند حتما حداقل یک بار به سایت ما سر زده اند. در این سایت فرم اولیه ای قرار گرفته است که علاقمندان می توانند برای همکاری با ما این فرم را در سایت پر کنند. این فرم، اطلاعات اولیه ای را که ما لازم داریم در اختیار ما قرار می دهد. در ادامه این پروسه، فرم ها بررسی می شوند و ارتباط شکل می گیرد تا مدارک تکمیلی مانند رزومه کاری این افراد دریافت شده و بررسی گردند. همان طور که گفتم تاکید ما همواره بر ارائه بهترین خدمات به مشتری است. به همین خاطر نمایندگان را ارزیابی می کنیم و در طول مدت همکاری عملکرد آن ها سنجیده می شوند. پس از تایید اعتبار، تفاهم نامه همکاری شکل می گیرد؛ سپس نرم افزار به آن ها آموزش داده می شود. مشتریان ما این حق را دارند در هر کجای ایران که هستند نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر را به قیمت اصلی خود که در سایت نیز قرار گرفته است خریداری کنند. به همین خاطر نماینده های ما تحت هیچ عنوانی نمی توانند هزینه اضافی از مشتریان بگیرند.

 

 • آیا نماینده های پیام گستر دارای دسته بندی خاصی هستند؟

بله. اولین سطح نماینده ها، عاملیت بازاریابی است که نماینده پیام گستر مشتری را به ما معرفی می کند و مسئولیت نیازسنجی مشتری با ما است. همه نماینده ها در ابتدا وارد این سطح می شوند تا ما نسبت به تسلط نماینده نسبت به نرم افزار اطمینان پیدا کنیم. مرحله دوم عاملیت فروش است. در این سطح نماینده تیم فروش تشکیل می دهد که آموزش می بینند و بتوانند برای فروش مستقیم، پیگیری های لازم را انجام دهند. برای اطمینان از آن که مشتری اطلاعات درستی دریافت می کند و نیازسنجی به درستی انجام می شود پیام گستر باید این تیم را تایید کند. در این مرحله مشتری با عاملیت فروش در ارتباط است و عاملیت فروش با ما؛ البته هنوز پشتیبانی از طریق دفتر مرکزی صورت می گیرد. مرحله بعد نمایندگی فروشی است که آموزش و پشتیبانی را نیز انجام می دهند و آخرین مرحله نماینده فروش انحصاری است. در تمام این مراحل نمایندگی ها سنجش اعتبار می شوند و کیفیت سنجی برای آن ها انجام می گیرد.
 

 • درخواست شما به عنوان مدیر امور نمایندگان از نماینده ها چیست؟

درواقع درخواستی که ما صادقانه از نماینده ها داریم آن است که اطلاعات را به درستی منتقل کنند و در این راستا نهایت تلاش خود را داشته باشند. هدف ما آن است که مشتری بهتر تصمیم بگیرد و انتخاب درستی در پیام گستر داشته باشد و خدمات به موقع و صحیح به دست مشتری برسد. ما می خواهیم نماینده های ما برند پیام گستر را به همان شکلی که هست منتقل کنند و این تعصب و حساسیت را داشته باشند که مشتری با رضایت و اطمینان خاطر این نرم افزار را تهیه کند. از طرف دیگر اگر نماینده ها اطلاعات را به درستی به ما منتقل کنند، با توجه به حجم گسترده مشتریان، در شناسایی کانال ورودی مشتری نیز بسیار کمک کننده است تا مشتری خدمات را به موقع دریافت کند.
 

 • آیا شما خبر خوبی برای نماینده ها دارید؟

خبر خوب این است که در کنار تمام آموزش هایی که نمایندگی های ما خواهند داشت، شرکت در سیاست گذاری های جدید خود تصویب کرده است که یک نسخه کامل از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر به صورت رایگان در اختیار نمایندگی ها قرار گیرد تا بتوانند استفاده کنند و تسلط بیشتری روی نرم افزار داشته باشند.
 

 • خبر بسیار خوبی است و قطعاً نمایندگی های ما با شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد. ممنون بابت وقتی که گذاشتید و اطلاعات خوبی که دادید. برای شما آرزوی موفقیت داریم.


برچسب ها:

 • 0
  0
  64x64

  مرتضی

  بسیار هم عـ ــــــــــــــــ ـالــــ ـــــــــــی


 • 0
  0
  64x64

  شهرام ایهامی

  خبر در اختیار گذاشتن یک نسخه رایگان در اختیار نمایندگان راهی است برای فروش بیشتر آنها چون خود به خود باعث ارتقای ایشان خواهد شد . خوشحالم از اتخاذ تصمیمات مدیران پیام گستر .


 • 0
  0
  64x64

  علی شمس

  ممنون از مطلبتون ، لطفا شرایط دریافت نمایندگی رو بفرمایین


تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
ارسال دیدگاه


تجربه استفاده از تلفن همراه

تجربه استفاده از تلفن همراه

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
10 مهارت برتر

10 مهارت برتر

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
الگوی خرید

الگوی خرید

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395


Top