آشنایی با "بانک اطلاعاتی" نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

شنبه, 14 فروردین,1395
آشنایی با "بانک اطلاعاتی" نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

امروزه اطلاعات، نیاز اصلی هر تصمیم گیری برای کسب و کارها به حساب میاد. از تصمیم گیری های تجاری تا تصمیم گیری برای خرید یک کالا یا استفاده از خدمات. بدون داشتن اطلاعات کافی، دستیابی به هدف غیر ممکن میشه. در حالی که سرعت روند پیدایش و تغییر این اطلاعات بسیار زیاده، جمع آوری اطلاعات صحیح و ارزشمند هم خیلی مهمه و باید بهش توجه کرد.

خیلی از بنگاه های تجاری، اهمیت جمع آوری اطلاعات را به خوبی درک می کنن اما نمی دونن که این اطلاعات رو از کجا یا چطوری و با چه روشی به دست بیارن. به همین خاطر دسترسی کسب و کار ها به یه بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده جامع و به روز، خیلی می تونه براشون سودمند و مفید باشه.

شما با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) پیام گستر، امکان دسترسی به بانک فهرست مشاغل اول ( اطلاعات  سایت www.1st.ir ) رو دارین که شامل اطلاعات 230 هزار کسب و کار فعال و به روز در قالب 1500 دسته بندی به عنوان یه بانک جامع از مشتریان بالقوه می شه.

 توی این بانک، اطلاعات مشاغل مختلف در حوزه های گوناگون کسب و کار وجود داره که شامل نام، نام خانوادگی مدیر مجموعه، موبایل، تلفن، ایمیل و آدرس واحد صنفی می شه و به دلیل جمع آوری این اطلاعات توسط خود شرکت تجارت الکترونیک اول از صحت و اعتبار بالایی برخورداره.

شما می تونین در داخل نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر و با استفاده از این بانک اطلاعاتی، به صورت گروهی و بر اساس دسته بندی های مورد نظرتون از بین بانک های اطلاعاتی مختلف و یا گروه های هدف دلخواه، برای مخاطب ها، پیام کوتاه، ایمیل و فکس ارسال کنین و یا این که با نرم افزار پیام گستر توی شبکه های اجتماعی وایبر و تلگرام، پیام گروهی بفرستین و سرنخ های جدید فروش رو پیدا کنین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و قابلیت های مختلف نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر، از جمله "گروه های هدف" می تونین به بخش "پیام گستر به زبان ساده" در وبلاگ پیام گستر مراجعه کنین.

 

می توانید با کلیک بر روی اینجا، فایل PDF مقاله را دریافت کنید.


برچسب ها:

تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
ارسال دیدگاه6 عامل کاربردی CRM

6 عامل کاربردی CRM

ﺳﻪشنبه, 11 دی,1397
تجربه استفاده از تلفن همراه

تجربه استفاده از تلفن همراه

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
10 مهارت برتر

10 مهارت برتر

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395
الگوی خرید

الگوی خرید

ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395


Top