ماژول مدیریت وظایف، پیگیری و یادآوری ها در نرم افزار CRM پیام گستر


ماژول مدیریت وظایف، پیگیری و یادآوری ها در نرم افزار CRM پیام گستر

ماژول مدیریت وظایف، پیگیری و یادآوری ها در نرم افزار CRM پیام گستر مجموعه کامل و قدرتمندی از ابزار ها و قابلیت های مختلف جهت مدیریت، پیگیری و تکمیل وظایف درون سازمانی را ارائه نموده است.

معمولا در تمام شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ مجموعه ای از وظایف و کارها وجود دارد که روزانه بین کارمندان، از مدیریت گرفته تا سطوح دیگر سازمان، جابجا می شوند. این کار ها دارای دو حالت کلی هستند. گروه اول  فعالیت های ثابتی می باشند که به صورت مستمر روزانه تعدادی از آن ها به طور مشابه بین واحد های مختلف جا به جا می شوند. گروه دوم فعالیت ها، برای یک بار و در لحظه رخ می دهند و لازم است که به واحد یا فرد مربوطه ارجاع داده شوند. شاید شما هم یکی از افرادی باشید که روزانه در سازمان خود با حجم بالایی از کار رو به رو می باشد و زمان زیادی را صرف می کنید تا این وظایف و کارها را به بقیه کارمندان محول کنید. بسیاری از اوقات هم ممکن است برخی کارها و وظایف بین کاغذ بازی ها و در میان انبوه وظایف دیگر گم می شوند و پیگیری آن ها غیر ممکن یا حداقل بسیار سخت می شود!

در بسیاری از اوقات نیز ممکن است فردی که مسئول انجام یک فعالیت خاص می باشد، آن کار را فراموش کند و مسئولیتش را  به عهده نگیرد! در چنین مواقعی علاوه بر این که در سازمان تنش به وجود می آید، ممکن است وضعیت منجر به از دست دادن مشتری گردد. این مساله در بازار رقابتی کنونی که هزینه جذب یک مشتری جدید پنج برابر بیشتر از حفظ مشتری قدیمی است برای سازمان ها یک فاجعه قلمداد می شود!

مطالعه بیشتر💬  نرم افزار CRM چطور در دورکاری به کمک شرکت‌ها می‌آید؟

سوالی که در این بین ایجاد می شود این است که برای رفع این معضل چه راهکاری وجود دارد؟ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM پیام گستر برای این مشکل ماژول مدیریت وظایف، پیگیری و یادآوری ها خود را ارائه کرده است.

اگر کاری و فعالیتی که لازم است انجام گیرد به صورت روزانه و تکراری بین واحد های مختلف سازمان جاری می شود، در این صورت این فرآیند شناخته شده، به کمک چرخه های کاری نرم افزار CRM پیام گستر به راحتی قابل انجام می باشد. اما اگر این کار غیر تکراری بوده و در لحظه رخ دهد، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر امکاناتی را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن وظایف خود را منتقل کرده و انجام بدهید.

شما در قالب وظیفه هایی که در نرم افزار CRM پیام گستر طراحی می نمایید، امکانات بسیار مختلف و متنوعی را در اختیار دارید. از جمله این که می توانید این وظایف ایجاد شده را به شخص دیگری تخصیص بدهید و یا در غیر این صورت آن وظیفه را برای خود تعریف کنیم و در کارتابل خود، جزو فعالیت ها و وظایف خود تعریف کرده و انجام دهیم.

در نرم افزار CRM پیام گستر اگر وظیفه را به شخص دیگری تخصیص بدیم، این وظیفه در کارتابل شخصی آن فرد قرار می گیرد. او این امکان را در اختیار دارد که وظیفه را رد یا قبول کند. در صورتی که وظیفه از سوی فرد مورد نظر رد شود، به کارتابل شخصی که وظیفه را تخصیص داده است بر خواهد گشت و در عین حال اگر وظیفه را قبول نماید، می تواند در صورت نیاز برای انجام مراحل بعدی در انجام وظیفه، آن را به شخص سوم دیگری تخصیص بدهد. لازم به ذکر است که هر ۳ این افراد قادر خواهند بود این وظیفه را در کارتابل خودشان مشاهده نمایند و اگر تعداد افراد در گردش کار بیشتر از سه نفر باشد، در این حاالت صرفا شخص ایجاد کننده و دو نفر آخر که وظیفه به دستشان رسیده است، این امکان را در اختیار دارند که وظیفه را در کارتابل خود مشاهده نموده و گردش کار را زیر نظر داشته باشند.

مطالعه بیشتر💬  ارز دیجیتال چیست؟ - همه چیز درباره ارزهای دیجیتال

در نرم افزار سی ار ام پیام گستر شما می توانید برای وظیفه ای که ایجاد کرده اید، مهلت پایان انجام کار مشخص نمایید و به این ترتیب شخص مسئول انجام کار می داند تا چه تاریخی برای تکمیل و تحویل وظیفه تخصیص یافته زمان در اختیار خواهد داشت. همچنین می توانیم مشخص کنیم که وظیفه ارجاع شده به ما در چه وضعیتی قرار گرفته؛ از جمله این که آیا هنوز شروع نشده؟ یا در حال اجراست؟ به تعویق افتاده و یا …

حتما می دانید که کارتابل جای کار های روزانه شماست و موارد اضافی می توانند مزاحمت هایی برای انجام کار منظم شما ایجاد نمایند. امکانی که در نرم افزار CRM پیام گستر برای این مشکل فراهم شده این است که می توانیم وضعیت “انجام شده” را برای وظایفمان انتخاب کنیم تا به صورت اتوماتیک از لیست کار هایی که باید در طول روز به آن ها رسیدگی کنیم، از کارتابل حذف شوند.

یکی از ویژگی بسیار خوب و کاربردی ماژول مدیریت وظایف، پیگیری و یادآوری ها ی نرم افزار CRM پیام گستر این است که اگر سند، فایل یا هر مستندی داشته باشید که بخواهید برای شخص دیگری طی یک وظیفه بفرستید، قادر هستید آن فایل را همان وظیفه پیوست کرده و ارسال نمایید تا شخص مورد نظر از آن فیل در انجام فعالیت ها و کارهای خودش بهره ببرد. همچنین در صورتی که بخواهید توضیحات خاصی را در وظایفتان شرح بدهید، می توانید در قسمت “نظر جدید” آن موضوع را ثبت کنید و بدین ترتیب شخصی که وظیفه به او محول شده است می تواند به بهترین و کاملترین شکل ممکن کار را انجام دهد.

مطالعه بیشتر💬  راهنمای خرید نرم افزار CRM 💫 آپدیت ۱۳۹۸ | چطور یک سی آر ام مناسب انتخاب کنیم ؟

همه مواردی که در بالا به آن ها پرداختیم، می تواند برای کار ها و یا وظایف درون سازمانی و حتی در صورتی که این وظایف مرتبط با یک مشتری خاص هم نباشد، تعریف شود. یعنی شما می توانید وظیفه را مرتبط با یک مشتری ایجاد کرده و تخصیص دهید. بدین ترتیب این وظیفه جزو سوابق مشتری مورد نظر  ثبت خواهد شد و یا اینکه وظیفه ای را بدون ارتباط با مشتری و فقط برای کارها و وظایف درون سازمانی خود تعریف نمایید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *