معرفی ماژول ارسال فکس در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر
معرفی ماژول ارسال فکس در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

معرفی ماژول ارسال فکس در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

فکس، یکی از پرکاربرد ترین و معتبر ترین وسایل ارتباطی و اطلاع رسانی برای مکاتبات سازمانی و تجاری محسوب می شه. ضمن این که ارسال فکس یکی از ارزونترین و در دسترس ترین ابزار های تبلیغات گروهیه. در حال حاضر بیشتر مشاغل و کسب و کار ها با استفاده از یک دستگاه فکس با یکدیگر در ارتباط هستن.

شما می تونید به جای استفاده از دستگاه فکس که مشکلات خودش رو داره از طریق نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) پیام گستر فکس های خودتون رو ارسال یا دریافت کنید. ارسال فکس به تعداد زیاد به صورت دستی عملا غیر ممکنه و باید توسط سیستم های نرم افزاری انجام بشه.

مهمترین مزیتی که استفاده از سیستم ارسال فکس هوشمند به شما می ده اینن که دیگه نیازی به پرینت و بایگانی کاغذی فکس ها ندارین. پیشنهاد ما به شما اینه که دستگاه فکس خودتون رو جمع کنین و با نرم افزار پیام گستر، در کنار صد ها قابلیت دیگه فکس هاتون رو هم مدیریت کنید. اینجوری دیگه درگیر مشکلاتی مثه خرابی دستگاه فکس، هزینه کاغذ و کارتریج، ارسال دستی فکس توسط اپراتور، مشکلات ارسال و غیره نمی شین.

برای ارسال فکس از طریق نرم افزار پیام گستر، ابتدا قالب متن خودتون را توی نرم افزار تهیه کنین. نکته مهم اینه که حتی اگر شما به صورت انبوه و به تعداد زیاد فکس می فرستین می تونین به راحتی متن های اون فکس ها رو با استفاده از پارامتر های هوشمند سفارشی کنین و فکس رو دقیقا با درج اسم مخاطبان خودتون ارسال کنین.

بعد در قدم بعدی شما به گروه هدف و مخاطبین خود ارسال فکس می کنین. در این مرحله دیگه هیچ احتیاجی نیست برای ارسال تک تک فکس ها زمان صرف کنید و خیالتون راحت باشه نرم افزار به صورت خودکار این کار رو براتون انجام می ده.

همچنین نرم افزار این فکس ها را توی آرشیو سوابق مخاطبانتون نگهداری می کنه و اینجوری شما می دونید چه زمانی برای کدوم یکی از مخاطبان چه فکسی ارسال کردین.

در نهایت نرم افزار گزارش کاملی از تعداد فکس های ارسالی و تحویل شده به شما ارائه می ده تا در صورت عدم موفقیت ارسال، مجددا بتونین فکس رو ارسال کنین.

همچنین مزیت مهم دیگه این ماژول، امکان ارسال مستندات مختلف از نرم افزار به مخاطبانتون هست. پس می تونید پیش فاکتور ها، فاکتور ها، فرم ها و … رو به راحتی از داخل نرم افزار برای مخاطب خود فکس کنین و سابقه اون ها رو داشته باشین.

نرم افزار پیام گستر دارای یک ماژول منحصر بفرد برای ارسال فکس های سیستمی هم هست. مشکل اکثر سیستم های ارسال فکس، عدم موفقیت ارسال وقتیه که دستگاه فکس مخاطب به صورت “تحویل خودکار” نباشه. اما سیستم فکس پیام گستر دارای یک هوش مصنوعیه که در صورت تلفکس بودن مخاطب و تشخیص دادن صدای انسان، پیغام ضبط شده ای رو پخش می کنه و کاربر رو از ارسال فکس مطلع می کنه. اینجوری کاربر متوجه میشه و فکس رو استارت می کنه، همچنین در صورتی که توی پروفایل مخاطب، شماره داخلی مخصوص فکس از پیش تنظیم شده باشه، نرم افزار اقدام به ارسال فکس به داخلی به صورت خودکار می کنه. کاربردی و جالبه نه؟!!!

پس بطور خلاصه با استفاده از ماژول مدیریت فکس نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر:

  1. خیالتون از آماده سازی، سفارشی سازی و ارسال دستی فکس راحت می شه.
  2. از همه مشکلات فکس مثه هزینه کاغذ یا تموم شدن کاغذ و کارتریج خلاص می شین.
  3. کلی صرفه جویی توی زمان اپراتور، یا منشی و … ایجاد میشه.
  4. به راحتی فکس های دریافتی رو می تونین برای افراد مختلف توی سازمانتون ارسال کنین.
  5. به راحتی می تونین فکس های ارسالی و دریافتی تون را به صورت دیجیتال بایگانی کنین.
  6. و خیلی مزیت های دیگه مثه زمانبندی ارسال فکس و …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *