مدیریت ایمیل ها در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر - بلاگ
مدیریت ایمیل ها در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

مدیریت ایمیل ها در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

ارتباطات و مکاتبات کسب و کار های امروزی از طریق ایمیل به یه امر عادی تبدیل شده و عملا انجام خیلی از این مراودات بدون وجود ایمیل امکان پذیر نیستن.

شما در نرم افزار پیام گستر امکان مدیریت انواع ایمیل رو دارین. میتونید اکانت های (حساب های کاربری) ایمیل شخصی (SMTP,POP3) و یا حتی ایمیل های شرکتی خودتون رو در نرم افزار تعریف کنین و از این طریق به مخاطبانتون ایمیل ارسال کنین یا از اون ها ایمیل دریافت کنین. حتی می شه اکانت های ایمیل مختلفی را تعریف کنین و یا این که یه اکانت ایمیل رو بین چند تا از کاربر به اشتراک بذارین.

مدیریت ایمیل ها از طریق نرم افزار پیام گستر مزایای زیادی براتون داره، مثلا اینکه می توانین همه مکاتبات خودتون رو (ایمیل های دریافتی و ارسالی) با تک تک مخاطبان، در سوابق هر کدوم از مخاطب هاتون داشته باشین و این کار به صورت خودکار انجام می شه. پس به راحتی می توانین یکپارچگی اطلاعات رو توی سیستم بوجود بیارین.

فراموش نکنید همه شما هر روزه، برای ارسال یه ایمیل ساده پیش فاکتور، لیست قیمت یا … بین چند تا نرم افزار مختلف سوئیچ می کنین و زمان ارزشمند خودتون رو از دست می دین. حالا تصور کنین اگه الان یه موجودیت (مثلا یه پیش فاکتور) رو آماده کرده باشین، چقدر کارتون راحت تره اگه بتونین مستقیم با انتخاب گزینه “ارسال از طریق ایمیل” اون موجودیت رو با نرم افزار پیام گستر برای فرد مشخصی ایمیل کنین!!!

پس شاید سریع ترین و ساده ترین کار، فشردن دکمه “ارسال توسط ایمیل”، در اون موجودیت مثلا پیش فاکتور باشه.

تمام ایمیل های ارسالیتون از طریق نرم افزار پیام گستر می تونه به نام افراد باشه و متن های ایمیل هم با پارامتر های هوشمند سفارشی سازی بشه.

با توجه به راحتی، ارزونی و سرعت بالای ارتباطات ایمیلی، یکی از پرکاربرد ترین بازاریابی ها، ارسال ایمیل های انبوه حرفه ای به مخاطبان و مشتریان هست. شما می تونین در کسری از ثانیه، اطلاعات، خدمات، محصولات و … خودتون رو برای هزاران نفر ارسال کنین و خودتون رو به اون ها معرفی کنین و اون ها رو تشویق کنین که از وبسایتتون بازدید کنن.

معضل مهمی که در ایمیل مارکتینگ وجود داره، اسپم شدن ایمیل های گروهی و عدم توجه مخاطبان به این جور ایمیل هاست. اما شما توی نرم افزار پیام گستر با هزینه ای بسیار اندک می تونین به تعداد زیادی از مخاطباتون ایمیل بزنین و مطمئن باشین که ایمیل ها بدون اسپم شدن در Inbox افراد قرار می گیره و حتی گزارشی از تعداد بازدید ها و کلیک بر روی لینک داخل ایمیل داشته باشین!!!

همه این ایمیل ها با پارامتر های هوشمند سفارشی سازی میشن و به نام و با مشخصات تک تک مخاطباتون ارسال می شن و نرم افزار به صورت خودکار اون ها رو در سوابق مشتریانتون نگهداری می کنه.

به نظرتون جالب نیست؟!!



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *