ماژول "چاپ گروهی" نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

ماژول “چاپ گروهی” نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر

حتما برای شما هم پیش اومده که بخواین برای تعداد زیادی از مخاطبانتون نامه، کارت تبریک، دعوتنامه، لیبل و … چاپ کنین. در این مواقع، مشکل بزرگی که با اون مواجه می شین، زمان زیادیه که باید صرف انجام این کار کنین که حتی در بعضی مواقع انجام درست و به موقع کار غیر ممکن می شه.

خب اینجاست که “ماژول چاپ گروهی” پیام گستر به کمکتون میاد. ماژول چاپ گروهی این امکان رو براتون فراهم می کنه که برای همه مخاطبانتون متنی رو چاپ کنین که شامل نام خودشون و یا هر فیلد و مشخصه ای خاص دیگه ای باشه که در لیست پارامتر های هوشمند هست، و بعد بدون این که شما درگیر تایپ تک تک اون ها بشین، به راحتی نرم افزار پیام گستر این کار رو برای شما انجام می ده و برای هر کدوم از مخاطبانتون، متن ویژه اون مخاطب رو با نام و اطلاعات اون آماده می کنه.

 برای این کار:

  • به راحتی قالب متن خودتون رو طراحی کنین.
  • با استفاده از پارامترهای هوشمند متنتون رو سفارشی کنین.
  • حالا بقیه کار رو به پیام گستر واگذار کنین، سیستم متن سفارشی شما رو برای همه مخاطبانتون آماده و چاپ می کنه.

نکته دیگه ای که از جمله مزیت ها و قابلیت های مهم “ماژول چاپ گروهی” به حساب می آد، امکان چاپ لیبل با چیدمان خودکار توسط نرم افزار و بر اساس انتخاب و نیاز های مختلف  شماست. به عنوان مثال شما می تونین مشخص کنین که توی هر صفحه A4  دو ستون و ۶ ردیف ایجاد بشه و در هر مورد لیبل متفاوتی چاپ بشه. قابلیت جذاب دیگه “ماژول چاپ گروهی”، امکان ایجاد فایل تصویری به جای گرفتن پرینت به صورت مستقیمه. این قابلیت به شما اجازه می ده، فایل های تصویری ایجاد شده رو به راحتی در اختیار چاپخونه قرار بدین تا با کیفیت مطلوب تر و بر اساس نیاز تون چاپ بشه.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *