ویژگی ها

ویژگی های پیام گستر - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار جامع پیام گستر برای 4 بعد اساسی رونق کسب و کارها (اطلاعات، تبلیغات، مدیریت ارتباط با مشتری و فروش) راه حل های هوشمندانه و منحصر به فردی ارائه کرده است که در جدول زیر به بخش هایی ار آن اشاره می شود:

جهت دانلود فایل ویژگی های نرم افزار CRM پیام گستر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

 
دانلود فایل ویژگی ها

جهت دریافت کاتالوگ نرم افزار CRM پیام گستر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

 
دانلود کاتالوگ
 
 
 

مزایای شما که از نرم افزار CRM پیام گستر استفاده می کنید

راهکارهای جامع نتیجه بخش
نرم افزار CRM پیام گستر تمامی نیازهای بازاریابی، جذب مشتری، نگهداری و حفظ مشتریان و تکمیل فرآیندهای فروش را شامل می شود.
میزان پرداخت خود را انتخاب کنید
شما مجبور به انتخاب امکانات نیستید. مشتریان ما می توانند در طول زمان، سفارش و امکانات نرم افزار را تکمیل کرده و پرداخت مربوط به آن را انجام دهند.
شخصی سازی آسان
تنها با چند کلیک ساده، نرم افزار CRM پیام گستر را با ویژگی های مورد نیاز خود تحویل بگیرید. با تکامل نیازهای کسب وکار خود می توانید امکانات منطبق با آن برای خود داشته باشید.
 
قیمت بی نظیر
هیچ کدام از نرم افزارهای مشابه به لحاظ کیفیت و قیمت با پیام گستر قابل مقایسه نیستند. مشتریان ما امکانات دلخواه خود را با قیمتی مثال زدنی برای خود فراهم می کنند.
پشتیبانی از تمام سیستم های رایج
نرم افزار CRM پیام گستر از تمام سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری سازمانی شامل سرورهای فکس و تلفن، و حتی سیستم های ساده شخصی پشتیبانی می کند.
خیلی بیشتر از یکCRM
نرم افزار CRM پیام گستر فرصت استفاده از امکانات بسیاری را در ارائه خدمت به مشتری برای شما فراهم می کند. مدیریت فرآیندهای تبلیغات، فروش و دریافت گزارشات منطبق بر نیاز شما، ارمغان تصمیم گیری و انتخاب درست شماست.

امنیت در نرم افزار CRM پیام گستر

نیاز به استفاده از سیستم های اطلاعاتی خارج از مرزهای سازمان و ضرورت در دسترس بودن اطلاعات برای مدیران مجموعه و کاربران گوناگون سیستم در تمام دستگاه ها از جمله کامپیوتر ها و ابزار های همراه، بهره گیری نرم افزار های تحت وب را بیش از پیش ضروری نموده است. امروزه در دسترس قرار گرفتن نرم افزار ها و اطلاعات بر روی ساختار وب و انتقال بخشی از داده ها بر بستر اینترنت، با وجود مزایایی فراوانی که دارد باید با احتیاط بیشتری مورد استفاده قرار بگیرد تا امنیت استفاده از آن ها تامین گردد.

بنابراین تامین امنیت نرم افزار های تحت وب از اهمیت ویژه ای برای ما در نرم افزار CRM پیام گستر برخوردار است و ما با سرمایه گذاری در زمینه تجهیزات و تکنولوژی های جدید نرم افزاری و سخت افزاری، دانش به روز دنیا در زمینه امنیت را به نرم افزار پیام گستر منتقل نموده ایم.  

ویژگی های امنیتی پیام گستر

راهکارهای پیام گستر


 
 نسخه تحت ویندوز نرم افزار CRM

نرم افزار CRM پیام گستر - نسخه تحت ویندوز (Windows-Based)

راهکار تحت ویندوز چیست؟ راهکار تحت ویندوز یک بسته نرم افزاری است که در آن نرم افزار و داده های آن بر روی یک سیستم کامپیوتر واحد نصب می شوند، و در دسترس کاربر همان سیستم قرار دارند. در این راهکار، اجرای برنامه و ذخیره سازی داده ها بر روی یک سیستم تحت کنترل بالا انجام می پذیرد.

اطلاعات بیشتر
 

نسخه تحت وب نرم افزار CRM

نرم افزار CRM پیام گستر - نسخه تحت وب (Web-Based)

راهکار تحت وب چیست؟ راهکار تحت وب یک بسته نرم افزاری است که از طریق مرورگر وب (web browser) قابل دسترسی است. در این حالت نرم افزار و داده های آن به جای اینکه بر روی یک سیستم کامپیوتر واحد نصب شوند، بر روی یک سرور مرکزی قرار می گیرند و در یک شبکه در دسترس هستند.

اطلاعات بیشتر
 

با ویژگی های پیام گستر آشنا شوید

ویژگی های نرم افزار درباره پیام گستر