راهکار تحت وب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) پیام گستر

راهکارهای تحت وب بهترین راه برای کسب مزیت از تکنولوژی های نوین و ارتقای کارایی و بهره وری سازمان است. راهکارهای تحت وب این فرصت را به شما می دهد که از هرکجای جهان و در هر زمان دلخواه به اطلاعات کسب وکار خود دسترسی داشته باشید. همچنین برای شما صرفه جویی در هزینه و زمان را به همراه دارد و تعامل بین شما و مشتریان را بهبود می بخشد.
این راهکارها به کارکنان بخش اداری اجازه می دهد که از هر موقعیت مکانی کارشان را انجام دهند و به کارکنان فروش امکان می دهد که از راه دور، در تمام ساعات شبانه روز و در تمام روزهای هفته به اطلاعات تعریف شده دسترسی داشته باشند. با استفاده از یک کامپیوتر متصل به اینترنت و نام کاربری و گذرواژه مخصوص به خودتان، شما می توانید از هرکجا به سیستم ها دسترسی داشته باشید.

استفاده از راهکار تحت وب بسیار آسان است و بدون اختلال در فرآیندهای کاری موجود پیاده سازی می شود. فارغ از اینکه شما یک شرکت تولیدی و موسسه خدماتی خصوصی باشید و یا یک سازمان بزرگ و نهاد دولتی، ما راهکارهای تحت وب را برای پاسخگویی به نیاز کار شما فراهم می کنیم.
نرم افزار CRM پیام گستر شما را قادر می سازد به شکلی بسیار روان، کارآمد و پاسخگو بین اطلاعات ارزشمند و ابزارهای هوشمند تعامل برقرار کنید. طراحان ما در تولید این نرم افزار اطمینان دارند که استفاده از این راهکار برای شما یک مزیت نسبت به رقبا به حساب می آید.

مزایای راهکار تحت وب:

- راهکار تحت وب به هیچ فرآیند پیچیده ای برای پیاده سازی در شرکت ها و سازمان های بزرگ نیاز ندارد. یک مرورگر وب (web browser) آن چیزی است که مورد نیاز است و شما همین الآن برای خواندن این متن از آن استفاده می کنید.
- راهکارهای تحت وب عموما نیاز به هیچ فضای حافظه برای استفاده در سیستم های کاربران (clients) ندارد.
- کاربران (clients) هیچ گاه نیازی به فرآیند به روز رسانی ندارند. زیرا آخرین تغییرات در سرور (server) مرکزی پیاده سازی می شود و به طور خودکار به کاربران دیگر (clients) ارائه می گردد
- راهکارهای تحت وب به سادگی با خدمات مبتنی بر وب (مانند ایمیل) یکپارچه و هماهنگ می شوند.
- با توجه به سازگاری مرورگرهای وب (web browser)، سیستم های عامل در اغلب موارد (ویندوز، مکینتاش، لینوکس و ...) هیچ مشکلی با اجرای راهکارهای تحت وب نخواهند داشت.
- راهکارهای تحت وب سریع تر اجرا شده و بهتر مدیریت می شوند. داده ها در فضای امن نگهداری شده و با هزینه کم انتشار می یابند.

راهکار تحت وب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر